Piekarnia Arion- Polbak Sp. z o.o. rozpoczęła produkcję w 1980 roku i funkcjonowała jako jeden z Zakładów Produkcji Spożywczej „Społem” z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Łukasińskiego 110.

 

 

więcej

 Piekarnia Arion- Polbak Sp. z o.o. rozpoczęła produkcję w 1980 roku i funkcjonowała jako jeden z Zakładów Produkcji Spożywczej „Społem” z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Łukasińskiego 110.

 W roku 1993 powstała Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o nazwie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Arion” na bazie infrastruktury technologicznej i środków produkcji piekarni należącej do „Społem’’.

 We wrześniu 2000 roku następuje połączenie PPH „Arion’’ z firmą „Polbak’’ Sp. z o.o., w wyniku którego powstaje Piekarnia ‘’Arion-Polbak’’ Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Łukasińskiego 110.

 Podstawą działalności spółki jest niezmiennie od wielu lat produkcja wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Połączenie jakości z nowoczesnością przyczyniło się do wzrostu wydajności piekarni, oraz do osiągnięcia bardzo wysokiego stopnia jakości i świeżości produktów. Pieczywo produkowane jest w sposób naturalny na bazie żurku i kwasu z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń w Europie.

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz zmieniających się trendów wzbogacamy nasze wyroby o nowe, niestandardowe produkty.

Wśród stale współpracujących z firmą odbiorców znajduje się wiele dużych firm i obiektów handlowych oraz najbardziej liczące się sieci handlowe.

Wiedza, doświadczenie oraz systematyczny rozwój firmy gwarantuje wszystkim klientom  naszej piekarni profesjonalne podejście na każdym etapie współpracy. Potwierdzeniem i  gwarancją jakości produktów, profesjonalizmu, oraz  spełnienia  wszystkich międzynarodowych norm i wymagań jest uzyskany w 2009 roku certyfikat zarządzania bezpieczeństwem żywności  ISO22000:2006. 

 

 

   

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europpejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. 

 

 

Nazwa projektu:
"Rozbudowa linii technologicznych do produkcji chleba oraz bułek w oparciu o innowacyjne urządzenia"

Umowa o dofinansowanie:
UDA-RPZP-.01.01.02-32-163/09-00

Beneficjent:
Piekarnia "Arion-Polbak" sp. z o.o.